Dołącz do Nas!
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
Loombard Zabrze
8. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Witamy w największej sieci lombardów w Polsce i jednej z największych w Europie.
W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:
Pracownik Lombardu / obsługa punktu lombardowego / kantoru (Zabrze)
Oferujemy:
Atrakcyjny system wynagradzania
Pakiet bezpłatnych szkoleń, m.in.: szkolenie kasjera walutowego, szkolenie złotnicze
Stała, stabilną pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
Umowę o pracę na pełen etat
Szkolenie z zakresu wyceny oraz weryfikacji sprzętów elektroniczych; wyrobów złotniczych
Zakres obowiązków:
Miła i profesjonalna obsługa klienta;
Sporządzenie umów zastawu / sprzedaży;
Sprzedaż stacjonarna / internetowa (Allegro, OLX, Marketplace);
Dbałość o estetykę wystawy oraz lokalu;
Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem;
Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem.
Czego oczekujemy od kandydata?
Dyspozycyjność i gotowość do pracy;
Wysoka kultura osobista;
Umiejętności skutecznego organizowania czasu pracy;
Rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
Mile widziane:
Wiedza z zakresu sprzętu elektronicznego RTV, AGD, laptopy, narzędzia, smartfony).
Biegłość w obsłudze sprzętu elektronicznego.
Umiejętność poruszania się po witrynach internetowych
Nie szukamy pracowników sezonowych. Interesuję nas tylko stała współpraca.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Możesz zadzwonić od poniedziałku do piątku od 9-17.
Na CV proszę umieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Toomar Charkowski Spółka Jawna z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.
Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Toomar Charkowski Spółka Jawna z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

  • Praca Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536