Dokumentalista (ERP)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
11. 4. 2024

1213

Obowiązki

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego/niemieckiego na poziomie zaawansowanym (pozwalająca na tworzenia dokumentacji, w tym dokumentacji technicznej)
  • Umiejętności analityczne, pozwalające na zebranie najważniejszych informacji o istniejących systemach oraz opisanie założeń projektów
  • Ogólna wiedza techniczna dotycząca rozwiązań w branży IT
  • Biegła obsługa pakietu Office oraz dowolnego rozwiązania do tworzenia dokumentacji online
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Tworzenie dokumentacji systemów informatycznych (w tym dokumentacji interfejsów i API)
  • Pomoc w definiowaniu i opisywanie wymagań
  • Przygotowanie instrukcji i wsparcie techniczne zespołu
  • Redagowanie dokumentacji w języku polskim lub angielskim/niemieckim
  • Kontakt ze zleceniodawcami
  • Prowadzenie szkoleń dla partnerów/klientów

Oferujemy

  • Praca w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (60% z biura, 40% zdalnie)
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293