Dobroplast Fabryka Okien Sp.zo.o.zatrudni MłodszegoElektryka
  • Zambrów
Zambrów, Zambrów, Podlaskie, Polska
Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Do naszej fabryki okien poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:
Młodszy elektryk
Zadania:
• pomoc przy usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn;
• pomoc przy instalacji nowych maszyn i urządzeń;
• udział w inwentaryzacji stanów minimalnych części zamiennych;
• wdrażanie się do wprowadzania danych CMMS (Computerized Maintenance Management System);
Wymagania:
• wykształcenie techniczne (elektryka/automatyka);
• uprawnienie SEP do 1 kV;
• gotowość do pracy zmianowej;
• chęci do pracy;
• zdolności analityczne i pro-aktywna postawa;
Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełen etat
• Stałe wynagrodzenie
• Długoterminową współpracę
• Dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w OKSystem
• Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres @ lub bezpośrednio w dziale personalnym w Starym Laskowcu 4, tel. 86 276 34 50.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji* lub/i przyszłych procesów* rekrutacyjnych w Dobroplast Fabryka Okien Spółka Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04).”
*proszę zakreślić odpowiednio, w zależności czy jesteś zainteresowany wzięciem udziału tylko w tej lub także przyszłych rekrutacjach.

  • Praca Zambrów
  • Zambrów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838