Do sprzątania obiektu biurowego z orzezczeniem Gdynia Dąbrowa
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku przemysłowym

Stanowisko: Sprzątaczka, Pracownik porządkowy.
Miejsce pracy : Gdynia, ul. Rdestowa

Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości w zakładzie przemysłowym (aneksy kuchenne, serwis toalet, sprzątanie biur, ciągi komunikacyjne, korytarze)

Oferujemy :
- pracę na cały etat
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
- świadczenia dla osób z niepełnosprawnościami,

- Wolne weekendy

Wymagania

Wymagania

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- miła aparycja i zadbany wygląd,
- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;
- gotowość do pracy od 12:00-20:00, Pon.-Pt.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 660 752 520

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584