Dj/Prezenter Radiowy
  • Ożarów
Ożarów, Ożarów, Masovian Voivodeship, Polska
Grupa ZPR Media
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i realizacja programów radiowych
  • aktywny udział w akcjach promocyjnych radia
  • współpraca w ramach Zespołu redakcyjnego oraz z Działem Online, Social Media i Video

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu programów radiowych
  • doskonała dykcja oraz wyrazisty głos
  • kreatywność
  • umiejętność prezentowania treści w ciekawy dla słuchacza sposób
  • doskonała organizacja pracy, zaangażowanie i dyspozycyjność
  • umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej o ogólnopolskim zasięgu
  • dostęp do platformy z nauką języka angielskiego e-tutor
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach
  • udział w szkoleniach podnoszących kompetencje, finansowanych przez pracodawcę - wybierasz samodzielnie
  • dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB
  • programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych
  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy, prowadzimy rekrutacje wewnętrzne
  • przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

Grupa Mediowa Time

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm medialnych w Polsce. Z liczbą ponad 15 milionów użytkowników miesięcznie znajdujemy się w gronie największych wydawców serwisów internetowych. Stale inwestujemy w rozwój nowoczesnych technologii. W portfolio wydawniczym naszej grupy, oprócz serwisów internetowych o charakterze informacyjno-publicystycznym, znajdują się również serwisy tematyczne, tytuły prasowe i stacje radiowe. Prowadzimy działalność eventową oraz skrojone na miarę usługi dla biznesu.

  • Praca Ożarów
  • Ożarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851