Digital Onboarding Lead - eCommerce B2C
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
T-Mobile Polska S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za performance oraz z innymi kluczowymi działami, aby zapewnić kompleksową opiekę nad procesem sprzedażowym - od prezentacji oferty, przez dostawę paczki do Klienta, aż po aktywację usługi
  • Budowanie świadomości w organizacji na temat kluczowych elementów ścieżek sprzedażowych, w tym prowadzenie szkoleń i prezentacji dla interesariuszy na różnych szczeblach
  • Prowadzenie szczegółowych analiz danych, badań rynkowych oraz zbieranie feedbacku od klientów, aby podejmować decyzje oparte na dowodach, które wpłyną na wzrost sprzedaży oraz poprawę wskaźników NPS (Net Promoter Score)
  • Zarządzanie procesami sprzedażowymi end-to-end (E2E), w tym inicjowanie, monitorowanie i egzekwowanie zmian, aby zapewnić spójność i skuteczność wszystkich działań sprzedażowych
  • Tworzenie i wdrażanie strategicznej roadmapy biznesowej dla narzędzi eCommerce, wykorzystując metodę WSJF (Weighted Shortest Job First) do priorytetyzacji inicjatyw i efektywnego zarządzania zasobami

Wymagania

  • Minimum 2 lat doświadczenia w zarządzaniu biznesowym (product owner, product menager, program menager) w obszarze digital /eCommerce, zwłaszcza w sektorze telekomunikacyjnym lub pokrewnym
  • Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii biznesowych oraz zarządzaniu projektami o dużej złożoności
  • Doskonałe umiejętności analityczne, w tym doświadczenie w analizie danych, badaniach rynkowych oraz interpretacji wyników w celu podejmowania decyzji biznesowych
  • Umiejętność skutecznej współpracy z zespołami między funkcyjnymi, w tym prowadzenia dialogu na poziomie kluczowych interesariuszy, aby efektywnie przekonywać do inwestycji i kierunków rozwoju tak by efekty pracy zaprezentować na poziomie zarządczym
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1, w tym umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji na wysokim poziomie
  • Umiejętności koordynowania prac by poprowadzić go2market proces

Oferujemy

Nasz zespół odpowiada za rozwój i optymalizację narzędzi eCommerce w obszarze sprzedażowym, koncentrując się na rynku telekomunikacyjnym. Zarządzamy wszystkimi ścieżkami sprzedażowymi w serwisie www oraz aplikacji mobilnej od momentu prezentacji oferty do dostarczenia paczki do Klienta i aktywacji usługi. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej efektywności tych procesów oraz ciągłe doskonalenie doświadczenia użytkownika we współpracy z zespołami biznesowymi i deweloperskimi wewnętrznymi i centralnymi

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190