Digital Marketing Specialist
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Up&More
6. 6. 2024

Gotowy na nowe wyzwania? Dołącz do Up&More, sięgnij wyżej i realizuj z nami najlepsze kampanie online. Jesteśmy agencją stawiającą na partnerskie relacje, w której poczujesz swobodę działania, otrzymasz wsparcie szkoleniowe i poprowadzisz najbardziej ambitne projekty #WeCareMore. Jesteśmy jedną z topowych agencji digital w Polsce - zdobyliśmy cztery główne nagrody w konkursie European Search Awards 2022 #WeDoMore będąc najlepszą agencją z Polski.

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA to:

  • przygotowanie i implementacja strategii kampanii online, zwłaszcza w kanałach Google Ads oraz Meta Ads;
  • poszukiwanie nowych, unikatowych metod optymalizacji, które pozwolą osiągać 200%+ wzrostów;
  • przygotowanie wniosków i rekomendacji z prowadzonych działań;
  • rozwój nowych projektów, inicjowanie zmian, budowanie marki w Polsce i za granicą;
  • praca przy projektach wewnętrznych, szkoleniach oraz content marketingu;
  • wsparcie analityczne z wykorzystaniem Google Analytics 4 oraz Google Tag Manager;

NASZE OCZEKIWANIA to:

  • dwa lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii digitalowych;
  • swoboda w poruszaniu się w Google Ads oraz Facebook Ads;
  • zdolności komunikacyjne, inicjatywa w działaniu i świetna organizacja pracy;
  • chęć realizowania ambitnych celów;
  • dodatkowym atutem będą umiejętności analityczne, związane z Google Tag Manager oraz Google Analytics 4;

ZAOFERUJEMY TOBIE:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę zdalną;
  • pełne ubezpieczenie medyczne;
  • kartę sportową;
  • wsparcie pakietem szkoleniowym;
  • przestrzeń do rozwoju i dużą porcję swobody w działaniu;

ŚCIEŻKA ROZWOJU:

  • Digital Media Senior Specialist
  • Digital Media Expert
  • Digital Media Lead

PROCES REKRUTACJI:

  • krótka rozmowa telefoniczna
  • zdalny test analityczny
  • dłuższa rozmowa z analizą wybranego case study
  • przygotowanie indywidualnego podsumowania procesu rekrutacji

  • Praca Gdańsk
  • Chief marketing officer Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055