Digital Marketing Specialist
  • Mosina
Mosina, Mosina, Województwo wielkopolskie, Polska
Impakt S.A.
6. 6. 2024

Z nami czeka Cię realna szansa na rozwój, możliwość proponowania pomysłów i kreowania swoich działań.

Tworzymy nowe stanowisko i szukamy eksperta lub ekspertki w dziedzinie digital marketingu.

Celem jest zwiększenie sprzedaży produktów w kanałach online, również naszych Partnerów Handlowych (popularne sieci handlowe w Polsce i zagranicą). Twoje zadania będą opierać się na rekomendowaniu i wdrażaniu działań mających na celu dotarcie do klienta końcowego oraz efektywną promocje produktów przy współpracy z naszymi Partnerami.

O nas:

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem oraz marek takich jak Genesis, Natec, Lanberg, Fury, Armac czy Audictus. W naszym portfolio znajdziesz szerki przekrój produktów – od akcesoriów dla graczy poprzez elektronikę użytkową czy sieci komputerowe.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Możesz poznać nas lepiej na: https://impakt.com.pl/kariera

Miejsce pracy: Mosina koło Poznania

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i prowadzenie efektywnych kampanii z zakresu performance marketingu m.in. promocyjnych, reklamowych, wizerunków, SEO/SEM w kanałach online.
  • Wdrażanie skutecznych działań  i narzędzi marketingowych w celu maksymalizacji sprzedaży online oraz rozpoznawalności marek i portfolio produktowego.
  • Opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych, promocyjnych, graficznych, content marketingowych.
  • Współpraca z agencjami marketingowymi i influencerami.
  • Tworzenie i przeprowadzanie kampanii reklamowych w wybranych systemach reklamowych (przede wszystkim Google Ads, Tik-Tok, Meta Ads oraz Linkedin).
  • Odpowiedzialność za współtworzenie strategii marketingowych marek.
  • Segmentacja klientów oraz tworzenie lejków sprzedażowych z wykorzystaniem narzędzi perfomance marketingu i marketing automation.
  • Monitorowanie i analiza danych dotyczących sprzedaży, kampanii, zachowań Klientów, konwersji, trendów itd.
  • Zarządzanie przydzielonym budżetem oraz analiza i raportowanie efektywności działań.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie i wiedza umożliwiające pracę na samodzielnym stanowisku i decyzyjność w zakresie rekomendowanych działań.
  • Doświadczenie w branży e-commerce i znajomość marketingu internetowego (m.in. Google Analytics/Ads, Meta Ads, Linkedin, SEO, SEM, SOCIAL, marketing automation).
  • Umiejętności analityczne i zdolność do wyciągania wniosków.
  • Organizacja pracy skierowana na osiąganie celów.
  • Kreatywność, proaktywna postawa i samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność efektywnej współpracy w ramach grup projektowych.
  • Proaktywne podejście.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w zakresie wykonywanych działań.

Mile widziane:

  • Znajomość branży produktów gamingowych/akcesoriów komputerowych/rozwiązań sieciowych.
  • Wykształcenie kierunkowe z obszaru np. marketingu, sprzedaży, psychologii czy socjologii
  • Znajomość marketplace (np. Allegro).
  • Doświadczenie we współpraca z dystrybutorami, sieciami handlowymi, partnerami e-commercowymi.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę - stabilne zatrudnienie w firmie z 26-letnim doświadczeniem.
  • Praca hybrydowa – po okresie wdrożenia możliwość pracy w trybie 4 dni w biurze i 1 zdalnie.
  • Bogaty pakiet benefitów - m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe, 100% finansowane zajęcia języka angielskiego, wyjazdy integracyjne, zniżki na produkty.
  • Szkolenia - możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Dzielenie się wiedzą - Wsparcie współpracowników z dużym doświadczeniem.
  • Nowinki techniczne - Dostęp do nowinek technicznych z branży IT.
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu - sprawdź dojazd: Mosina, ul. Stanisława Lema 16.

  • Praca Mosina
  • Mosina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696