Digital Marketing SEO Manager
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
IDEA Arkadiusz Kardyś
15. 9. 2024

Digital Marketing SEO Manager – Dołącz do zespołu, który zmienia branżę online!
Katowice - praca stacjonarna Kim jesteśmy?
Wyobraź sobie, że kupujesz swoje wymarzone produkty online tak łatwo, jak zamawiasz pizzę! Istnieje firma, która rewolucjonizuje sposób, w jaki klienci dokonują zakupów w internecie. Jeśli chcesz być częścią zespołu, który realizuje tę misję i potrzebuje lidera do poprowadzenia strategii SEO, to ta oferta jest dla Ciebie!
Twoje zadania:
- Zadbaj o to, żeby każdy, kto poszukuje nowych możliwości online, trafił prosto do tej innowacyjnej firmy!
- Twórz i wdrażaj kompleksowe strategie SEO, które wyprzedzą konkurencję – od optymalizacji prędkości ładowania strony po mobile-first indexing.
- Analizuj dane, śledź trendy i optymalizuj wyniki w SERP-ach, aż firma osiągnie czołową pozycję!
- Pracuj blisko z zespołem contentowym, developerskim i marketingowym – SEO to drużynowa gra
- Eksperymentuj, szukaj nowych rozwiązań i baw się danymi, bo każdy pomysł jest na wagę złota.
Szukamy Ciebie jeżeli masz:
- 5 lat doświadczenia w SEO, w tym przynajmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym –
- Jesteś liderem, który potrafi inspirować i motywować zespół!
- Zaawansowaną wiedzę techniczną z zakresu SEO, w tym znajomości narzędzi takich jak Google Search Console, Ahrefs, SEMrush czy Moz.
- Doświadczenia w analizie konkurencji i rynku, a także w tworzeniu i wdrażaniu długoterminowych strategii SEO, które uwzględniają synergiczne działania on-site i off-site.
- Umiejętność integracji SEO z content marketingiem oraz prowadzenia zaawansowanych badań słów kluczowych, zgodnych z zasadami E-A-T
- Silnych umiejętności liderskich i zdolności do mentorowania zespołu specjalistów SEO.
- Wiesz, jak egzekwować strategię SEO na wszystkich poziomach operacyjnych!
- Ekspertyzy w analizie danych i umiejętności wyciągania kluczowych wniosków oraz adaptowania strategii na podstawie wyników.
Co oferujemy?
- Świetną atmosferę w zespole, który stawia na luz i efektywność.
- Pracę w środowisku, które ma pasję do zmieniania rynku online.
- Wynagrodzenie, które doceni Twoje umiejętności i zaangażowanie.
- Wybraną przez Ciebie formę współpracy (B2B, UoP, etc.)
- Pracę stacjonarną
- Szybki rozwój zawodowy i wpływ na kształtowanie strategii SEO w firmie, która rozwija się w zawrotnym tempie.
Jeśli czujesz, że SEO to Twoja supermoc i chcesz przyczynić się do zmiany online’owego świata, wyślij swoje CV.
Aplikuj teraz i pomóż tej firmie zdominować wyniki wyszukiwania!

  • Praca Katowice
  • Specjalista SEO Katowice
  • Manager Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Chief marketing officer Katowice
  • Account manager Katowice
  • Project Manager Katowice
  • Product manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567