Digital Designer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ONE House Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie storyboardów oraz animacji na potrzeby mediów społecznościowych i reklam wideo,
  • Tworzenie grafik na potrzeby kampanii reklamowych, mediów społecznościowych oraz innych działań marketingowych,
  • Projektowanie kreatywnych i funkcjonalnych rozwiązań UI na potrzeby stron internetowych i aplikacji mobilnych,
  • Opracowywanie i wdrażanie key visuali na potrzeby kampanii digitalowych,
  • Współpraca z zespołem marketingowym i zespołem developerów w celu dostarczania spójnych i atrakcyjnych wizualnie materiałów,
  • Tworzenie i aktualizacja elementów brandingu, w tym identyfikacji wizualnej i materiałów promocyjnych,
  • Utrzymanie wysokiej jakości projektów oraz ich zgodności z najnowszymi trendami i standardami w branży.

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się co najmniej 4- letnim doświadczeniem w pracy nad projektami graficznymi w Digital Marketingu (Social Media: Instagram, Facebook, Tik Tok, LinkedIn, YouTube; Digital Ads: GDN, Richmedia)
  • Masz doświadczenie i świetnie czujesz się w tworzeniu animacji oraz grafik na potrzeby mediów społecznościowych,
  • Twoja kreatywność i zmysł estetyczny pozwalają Ci na tworzenie innowacyjnych i angażujących projektów,
  • Potrafisz projektować responsywne interfejsy oraz dobrze znasz zasady UX/UI,
  • Świetnie odnajdujesz się w obecnych trendach dotyczących projektowania cyfrowego oraz potrafisz je wdrożyć w praktyce,
  • Masz doświadczenie w pracy zespołowej, dobrze organizujesz swoją pracę i potrafisz zarządzać wieloma projektami jednocześnie.

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji ?
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni office / 2 dni HO) ?
  • Elastyczność czasu pracy - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance ⌛
  • Zajęcia języka angielskiego z native speakerem w trakcie pracy?
  • Dostęp do platformy eTutor z możliwością nauki 4 języków obcych dla Ciebie i bliskiej Ci osoby ?
  • Kartę multisport oraz zajęcia jogi w biurze ?
  • Bezpłatne objęcie programem prywatnej opieki medycznej Ciebie, oraz możliwość dokupienia opieki dla bliskiej Ci osób ?
  • Możliwość pracy na zróżnicowanym portfolio klientów ?
  • Możliwość poznania komunikacji marketingowej 360° ?
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania projektami i narzędzi analitycznych ?
  • Wsparcie całego zespołu, nie tylko podczas onboardingu ?
  • Pracę w komfortowym biurze przy ul. Bobrowieckiej (Mokotów), z dostępem do strefy relaksu z fotelami do masażu oraz pokojem gier ?
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w biurze i pracę w gronie zgranych, profesjonalnych, kreatywnych i otwartych osób ?

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544