Digital Business Solutions Specialist
  • Otwock
Otwock, Otwock, Masovian Voivodeship, Polska
Coral Travel Poland
6. 6. 2024

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie w zakresie zarządzania procesami wewnątrzfirmowymi
  • Współzarządzanie systemami budującymi wartość firmy
  • Zbieranie, analizowanie i opracowywanie wymagań biznesowych oraz ich modelowanie
  • Praca z danymi / obsługa bazy danych - przetwarzanie danych, przygotowywanie raportów i analiz
  • Support w zakresie obsługi aplikacji: marketing automation, system rezerwacyjny, CRM, CMS, itp.
  • Bieżący kontakt z różnymi działami firmy na poziomie operacyjnym i taktycznym / business helpdesk
  • Wyszukiwanie i optymalizacja procesów i tzw. "wąskich gardeł"

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne / inżynier (najlepiej z zacięciem ecommerce)
  • kompetencje analityczne w zakresie analizy biznesowej i struktur danych
  • umiejętność interpretacji danych i wyciągania wniosków
  • zaawansowana znajomość MS Excel
  • pasja do pracy z danymi / liczbami
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • otwartość, komunikatywność, cierpliwość i zdecydowanie
  • terminowość i dokładność;
  • pozytywne nastawienie do pracy / automotywacja i poczucie humoru
  • samodyscyplina i umiejętność pracy indywidualnej
  • pasje poza zawodowe

Mile widziane:

  • znajomość: Power BI, SQL

To oferujemy:

  • Szkolenia branżowe,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Możliwość służbowych wyjazdów zagranicznych,
  • Pakiet benefitów: karta lunchowa, platforma myBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki na wakacje,
  • Prace w pełnym wymiarze godzin na podstawę umowy o prace.

  • Praca Otwock
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696