Dietetyk z jezykiem niemieckim
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Oviva
7. 9. 2024

Dlaczego Oviva?Naszą misją jest budowanie zdrowszej przyszłości dla wszystkich poprzez zapewnianie najbardziej dostępnej i skutecznej opieki osobom cierpiącym na schorzenia związane z wagą.Osiągamy to, łącząc terapię behawioralną z naszą unikalną technologią i zespołem pełnym pasji. W ten sposób tworzymy łatwo dostępne programy zdrowotne, które pomagają w walce z chorobami, takimi jak otyłość i cukrzyca typu 2.Jesteśmy wielokrotnie nagradzanym i największym dostawcą cyfrowej opieki zdrowotnej w Europie. Szybko rozwijamy się w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, a obecnie także w Polsce. Dołączysz do organizacji, która dotychczas leczyła 500 000 pacjentów i otwiera nową placówkę usług wspólnych w Polsce, aby wspierać nasze globalne działania.Masz wykształcenie w dziedzinie dietetyki i bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego? Czy jesteś zainteresowany opieką nad pacjentami z wykorzystaniem naszej aplikacji Oviva Direkt, opartej na czacie online?Miejsce pracy:Jako trener aplikacji cyfrowej będziesz wspierać, motywować i towarzyszyć naszym pacjentom z Niemiec w drodze do zdrowego życia, korzystając z naszej aplikacji Oviva Direkt.Poszukujemy pracowników do wsparcia nas w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin (od 24 do 40 godzin tygodniowo).

Kluczowe obowiązki

  • Nasze podejście terapeutyczne to połączenie ludzkiej wiedzy i wsparcia cyfrowego. Twoje zadania będą obejmować:
  • Prowadzenie konsultacji żywieniowych z pacjentami za pomocą aplikacji Oviva i wspieranie ich poprzez czat online.
  • Indywidualne odpowiadanie na wiadomości oraz korzystanie z istniejącego katalogu odpowiedzi na tematy związane z motywacją, zdrowymi posiłkami i wspieraniem wprowadzenia zdrowszych nawyków, takich jak większa aktywność fizyczna.
  • Ścisłą współpracę z zespołem, uczestnictwo w spotkaniach i wewnętrznych kursach szkoleniowych oraz aktywne zaangażowanie w naszą sieć dietetyków poprzez wymianę doświadczeń.
  • Będziesz pracować w systemie zmianowym, od 7:00 do 21:00, oraz od jednej do dwóch sobót w miesiącu.

Co zabierasz ze sobą?

  • Posiadasz co najmniej tytuł licencjata z dietetyki.
  • Bardzo dobrze znasz język niemiecki w piśmie.
  • Masz doświadczenie w doradztwie dotyczącym otyłości (mile widziane).
  • Lubisz pracować z pacjentami i dostrzegasz zalety cyfrowych aplikacji zdrowotnych.
  • Charakteryzujesz się empatią i umiejętnościami doradczymi.
  • Cenisz samoorganizującą się pracę i interesuje Cię konstruktywna wymiana doświadczeń w zdecentralizowanym, zorganizowanym zespole.

Co oferujemy?

  • Możliwość wniesienia znaczącego wkładu w rewolucjonizację opieki zdrowotnej.
  • Ekscytującą i satysfakcjonującą rolę w dynamicznie rozwijającym się środowisku.
  • Możliwość dalszych szkoleń i rozwoju zawodowego.
  • Elastyczność i możliwość pracy zdalnej.
  • Dopłatę do home office, abyś mógł indywidualnie skonfigurować swoje miejsce pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Bardzo zależy nam na tworzeniu kultury, w której ludzie chcą pracować. Osiągamy to, stawiając nasze wartości na pierwszym miejscu we wszystkim, co robimy: stawiamy pacjentów w centrum, mierzymy i doskonalimy, a także budujemy odnoszące sukcesy zespoły.
  • Oviva z pasją tworzy kulturę włączającą, która promuje, wspiera i celebruje różnorodne głosy naszych pracowników. Jesteśmy prawdziwie włączającym miejscem pracy, w którym każdy może być sobą i każdy jest mile widziany. Jesteśmy dumni, że jesteśmy pracodawcą otwartym na różnorodność i wspierającym osoby z niepełnosprawnościami.

  • Praca Szczecin
  • Dietetyk Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544