Dietetyk - Właściciel poradni
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Dla Dietetyków, którzy chcą założyć własny gabinet. Dla osób szukających pomysłu na biznes. Dla osób szukających pracy w zawodzie:
  • Wykorzystaj swoją wiedzę i zostań swoim Szefem. My pomożemy Ci w tym, aby Twój gabinet pozyskiwał klientów i przynosił zyski
  • Nie musisz posiadać wykształcenia dietetycznego, aby móc prowadzić własny gabinet. Jeśli szukasz pomysłu na biznes z wysoką stopą zwrotu inwestycji, skontaktuj się z nami!
  • Szukasz pracy jako dietetyk? W swojej ofercie posiadamy wolne stanowiska pracy, które czekają w gabinetach w całej Polsce

Nasze wymagania

  • podstawowe wymagania do otwarcia gabinetu:
  • miasta o liczbie mieszkańców powyżej 10 tys.
  • zatrudnienie dietetyka z wykształceniem kierunkowym,
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej rozpoczęcia,
  • lokal handlowy, na parterze, z witryną, główne ulice handlowe lub w ciągu ruchu pieszych,
  • preferowana powierzchnia lokalu: 30-50 m2,
  • przestrzeganie zasad obsługi pacjenta zgodnych z przyjętymi standardami,
  • zaaranżowanie gabinetu zgodnie ze standardami sieci.

To oferujemy

  • Atrakcyjne przychody i szybki zwrot inwestycji
  • Fachowe wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności
  • Nowoczesne narzędzia pracy (autorski program dietetyczny, zintegrowany system fiskalny, atrakcyjne materiały edukacyjne dla klientów, opracowane programy lojalnościowe i wiele więcej)
  • Bezpłatne, cykliczne szkolenia z zakresu dietetyki, pracy z klientem oraz praktycznych narzędzi biznesowych
  • Ogromne doświadczenie w zarządzaniu gabinetem dietetycznym oraz pracy z klientami
  • Wyłączność terytorialną w obrębie danego miasta lub powiatu
  • Skuteczne kampanie marketingowe oraz pakiet materiałów reklamowych
  • Dedykowaną stronę internetową dla twojej placówki
  • Nowe kontakty oraz udział w społeczności osób, dla których dietetyka jest prawdziwą pasją

O nas

Nasza sieć franczyzowa powstała w 2017 roku z chęci i potrzeby rozwoju usług dietetycznych w Polsce. Jako osoby związane z branżą od ponad dekady, znamy doskonale rynek, trendy oraz potrzeby naszych franczyzobiorców i klientów. Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego oferta gabinetów Projekt Zdrowie jest zawsze indywidualnie dopasowana do potrzeb naszych klientów. Prowadzimy terapie żywieniowe uwzględniające suplementację, jak i takie, które oparte są jedynie na zaleceniach żywieniowych i współpracy z dietetykiem. Jako jedyna sieć gabinetów w Polsce, oferujemy naszym pacjentom doradztwo dietetyczne, w którym wysokiej jakości suplementacja marki Projekt Zdrowie, jest dodatkiem, a nie obowiązkowym elementem kuracji.

Nasz unikalny model franczyzowy oraz know how pozwala nie tylko na realizację pasji związanej z dietetyką, ale również na dynamiczny rozwój w sferze biznesowej. Dzięki nowoczesnemu podejściu do dietetyki, oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług, co czyni nas najbardziej innowacyjną siecią gabinetów dietetycznych w Polsce.

Otworzyliśmy już 50 gabinetów na terenie całej Polski, a ich ilość ciągle rośnie.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: Łódzka 57, 95-050 Konstantynów Łódzki (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: azenka.pcd@gmail.com.

  • Praca Wrocław
  • Dietetyk Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087