Dietetyk - Koordynator projektów
  • Wysoka
Wysoka, Wysoka, dolnośląskie, Polska
Trans.eu Group S.A
4. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów merytorycznych - treści/artykułów na potrzeby realizowanych projektów związanych z żywieniem/aktywnością fizyczną dzieci
  • koordynacja projektów prozdrowotnych (planowanie, wdrażanie i monitorowanie ich przebiegu)
  • współtworzenie i udział w eventach tematycznych, wydarzeniach, spotkaniach (również w weekendy)
  • współpraca z uczelniami wyższymi w zakresie realizowanych projektów związanych z żywieniem dzieci i młodzieży
  • realizacja materiałów na potrzeby Social Mediów, webinarów, podcastów, itp.
  • udział w konferencjach/wydarzeniach związanych z edukacją zdrowotną
  • współpraca z wolontariuszami oraz koordynacja ich pracy w obszarze dietetyki/psychodietetyki
  • współpraca z innymi organizacjami/organami miasta/państwa w zakresie edukacji zdrowotnej

Nasze wymagania

  • ukończone studia kierunkowe dietetyka/żywienie człowieka
  • umiejętność wystąpień publicznych
  • dobra organizacja pracy i dyscyplina zadaniowa
  • szeroka i aktualna wiedza z zakresu dietetyki i psychodietetyki dzieci i młodzieży
  • książeczka sanepidowska
  • wiedza na temat trendów i aktualności związanych z otyłością i nadwagą dzieci
  • bardzo dobra umiejętność zarządzania czasem pracy
  • umiejętność pracy z dziećmi , łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • kreatywność: od pomysłu do skutecznej realizacji :)
  • podstawowa znajomość excela i narzędzi multimedialnych
  • prawo jazdy kat. B.
  • umiejętność pracy projektowej
  • znajomość narzędzi: Canva, Asana, Google Drive
  • umiejętność robienia zdjęć, filmików i rolek
  • rozwinięty zmysł estetyczny
  • umiejętność redagowania tekstów
  • aktywność w Social Mediach

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów (Luxmed/Multisport)
  • firmowe zdrowe śniadania
  • masaże podczas pracy
  • vouchery podarunkowe i świąteczne
  • możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego nad jeziorem
  • udział w sekcjach sportowych
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Spotkania integracyjne i szkolenia

1. Prześlij do nas swoje CV i napisz kilka słów o sobie, o tym co wniesiesz do naszego zespołu :)

2. Jeżeli masz ochotę to nagraj krótki filmik, temat: “Rola dorosłych w żywieniu dzieci” - nie ważna jest długość, jakość - liczy się Twoja kreatywność i pomysł na realizację :) PS Jeżeli masz pomysł na inny temat - feel free :)

Dołącz do nas i razem twórzmy lepszą przyszłość dla naszych dzieci!

By żyły długo i szczęśliwie!

  • Praca Wysoka
  • Wysoka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584