Dietetyk
  • Bydgoszcz
Dietetyk
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Poradnia Odchudzania i Odżywiania Progresja
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Dietetyk

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Dołącz do Naszej Pasjonującej Społeczności! Otwórz Drzwi do Swojej Własnej Poradni!

Już od 2010 roku tworzymy Zespół ludzi, którzy pragną osiągnąć niezależność finansową, założyć swoją własną poradnię i czerpać radość z pracy w inspirującym środowisku wspierającym się nawzajem.

Jeśli marzysz o posiadaniu własnego biznesu, prowadzeniu własnej poradni żywieniowej i osiągnięciu finansowej wolności, to ogłoszenie jest skrojone specjalnie dla Ciebie!

Z pewnością zdaję sobie sprawę, że krok w kierunku własnego biznesu może budzić pewne obawy i niepewności. Dlatego właśnie jestem tutaj, aby podzielić się ze Tobą moim doświadczeniem, przeprowadzić Cię przez każdy krok i sprawić, że rozpoczęcie własnej działalności nie będzie już tak straszne. Moim celem jest, abyś mógł pracować bez obaw o klientów, finanse i reklamę.

Nasz Zespół Poradni stale się rozwija. Od 4 Poradni w 2011 roku, dziś jesteśmy liczną społecznością skupioną w prawie 70 miejscach w całej Polsce!

Teraz czas na Twoją Poradnię!

Na początku pokażę Ci, jak działa Poradnia, jak skutecznie pozyskiwać klientów i prowadzić ich do osiągania wspaniałych efektów. Następnie wprowadzę Cię w świat prowadzenia dochodowej Poradni oraz pokażę, jak zbudować własny Zespół w przyszłości. Razem osiągniemy sukces!

Nasze wymagania

Jeśli znajdujesz się w gronie osób, które:

✨ uwielbiają wkładać serce w to, co robią, dając z siebie 110%,

✨ traktują swoje obowiązki z powagą, zawsze dotrzymując terminów,

✨ skupiają się na poszukiwaniu rozwiązań, zamiast załamywania się problemami,

✨ śmiało stawiają czoła wyzwaniom,

✨ pielęgnują zdrowy tryb życia, przywiązując wagę do aktywności fizycznej,

a przy tym marzą o własnej działalności i niezależności,

To bez wątpienia oznacza, że chcemy Cię bliżej poznać!

To oferujemy

Oferujemy Ci niezwykłą szansę na:

Współpracę z jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży odżywiania,

Pomoc na każdym etapie zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej,

Wsparcie przy wprowadzaniu i promowaniu swojej poradni na lokalnym rynku,

Prowadzenie dochodowego biznesu opartego na sprawdzonych rozwiązaniach, z ciągłą opieką na każdym kroku,

Innowacyjną ofertę łączącą dietetykę, suplementację, psychologię i rozwój osobisty,

Stałe wsparcie w obszarze obsługi klienta,

Liczne szkolenia z zakresu dietetyki, psychologii i coachingu, wspierające Twój rozwój zawodowy,

Elastyczny grafik pracy, dostosowany do Twoich potrzeb,

Pomoc w przygotowaniu biznesplanu oraz uzyskaniu ewentualnego dofinansowania,

Pracę w zgranych i otwartych zespołach, gdzie liczy się wzajemne wsparcie.

Dołącz do nas, aby rozwinąć skrzydła w dynamicznym świecie biznesu! ✨

O nas

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Poradni Progresja, zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz śledzenia na mediach społecznościowych:

Strona internetowa: www.PoradniaProgresja.pl

Facebook: facebook.com/ProgresjaMilanowek

Instagram: instagram.com/progresja_poradnia/

Niech podróż w kierunku lepszej wersji siebie zacznie się właśnie tam!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PROSANTE Jakub Waluś z siedzibą w: Słowackiego 19, 05-840 Brwinów (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: jakub.walus@gmail.com.

  • Praca Bydgoszcz
  • Dietetyk Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087