Dietetyk
  • Warszawa
Dietetyk
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Fudeko S.A.
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Dietetyk

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie diet zgodnie z wytycznymi na danym obiekcie
  • opracowywanie receptur na różnego rodzaju diety wraz z Szefem Kuchni
  • wyliczanie wartości odżywczych,
  • prowadzenie kontroli posiłków pod względem ilościowym i jakościowym
  • sporządzanie asygnat żywnościowych, rozliczanie produkcji, nadzór nad obowiązującą dokumentacją
  • prowadzenia dokumentacji HACCP
  • zamawianie towarów do produkcji
  • bieżący kontakt i współpraca z kontrahentami

Nasze wymagania

  • dyplom dietetyka, wykształcenie kierunkowe
  • miłe widziana znajomość programu MAPI jadłospis
  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • poszerzenie doświadczenia zawodowego;
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • szkolenia i wsparcie przy poszerzaniu wiedzy na pełnionym stanowisku

  • Praca Warszawa
  • Dietetyk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080