Dietetyk
  • Rzeszów
Dietetyk
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Poradnia Effecta Agnieszka Jeżewska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Dietetyk

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Na początku przygotuję Cię do prowadzenia własnego biznesu - dostaniesz ode mnie odpowiednie przeszkolenie z zakresu pozyskiwania, prowadzenia i utrzymania klientów - szkolenia prowadzone są jednocześnie stacjonarnie i online;
  • Następnie wybierzemy najlepsze sposób na Twoją promocję i pozyskanie klientów. Pomagam Ci również pozyskać środki na otwarcie Twojego biznesu;
  • Cały czas przechodzisz kolejne szkolenia z zakresu prowadzenia klientów, a w międzyczasie piszemy biznesplan Twojej działalności i pomagam Ci w przygotowaniu planu operacyjnego;
  • Wybieramy odpowiednią strategię i zwiększamy działania marketingowe Twojej przyszłej firmy;
  • Po dołączeniu do zespołu przechodzisz intensywne 90 dni, podczas których dalej odbywają się szkolenia, a my planujemy dokładnie każdy tydzień Twojej pracy, żeby trafiało do niej jak najwięcej klientów;
  • Pomagam Ci pozyskać minimum 10 klientów miesięcznie oraz ich utrzymać, tak aby po okresie 90 dni było już ich 30 klientów;
  • A szczegóły oraz co będzie dalej pozostawiam już na Naszą indywidualną rozmowę.

Nasze wymagania

  • Masz ducha przedsiębiorcy i chcesz nauczyć się prowadzenia własnego biznesu w zespole w oparciu o gotowy model biznesowy;
  • Lubisz angażować się w to, co robisz na 110%
  • Chcesz dołączyć do grona specjalistów, którzy nieustannie chcą się szkolić i rozwijać;
  • Koncentrujesz się na rozwiązaniach, nie problemach;
  • Lubisz wyzwania i pracę w zespole;
  • Prowadzisz zdrowy tryb życia.

To oferujemy

  • Sprawdzony system pozyskiwania klientów stacjonarnie i online;
  • Szkolenia z zakresu prowadzenia biznesu w branży fitness i dietetycznej;
  • Certyfikowany kurs dietcoachingu za efekty Twojej pracy;
  • Pracę w zgranym i otwartym zespole, wzajemne wsparcie i inspiracje;
  • Naukę prowadzenia konsultacji diagnostycznych i indywidualnego treningu żywieniowego;
  • Nowatorską ofertę, łączącą dietetykę, psychologię, suplementację i rozwój osobisty;
  • Możliwość nauki krok po kroku zawodu dietetyka;
  • Stałe wsparcie w prowadzeniu klientów;
  • Możliwość dodatkowego dochodu ze sprzedaży suplementów diety, przebadanych klinicznie suplementów diety, sprawdzonej firmy;
  • Możliwość wypracowania dochodu pasywnego na rynku polski i rynkach zagranicznych;
  • Liczne kursy i szkolenia: platforma szkoleniowa z udostępnionymi kursami oraz stałe wsparcie w rozwoju biznesu.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość uzyskania uprawnień

Od 2010 r. rozwijam w Polsce koncepcję prowadzenia dochodowego biznesu w branży dietetycznej.

Koordynuję pracę i pomagam w rozwoju ponad 80 Poradni na terenie Polski.

Dzięki skutecznym metodom pozyskiwania i prowadzenia klientów, stanowimy zespół poradni najlepiej polecanych w kraju.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mojej Poradni Effecta, zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz śledzenia na mediach społecznościowych:

Strona internetowa: www.Poradniaeffecta.pl

Facebook: facebook.com/Poradniaeffecta/ i facebook.com/dietetykwarszawaeffecta/

Instagram: instagram.com/dietetyk_agnieszka_jezewska/ i instagram.com/dobrybiznesdietetyczny/

Niech podróż w kierunku lepszej wersji siebie zacznie się właśnie tam! "

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Poradnia Effecta Agnieszka Jeżewska z siedzibą w: Jadźwingów 2/u2, 02-692 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: agnknyt@gmail.com.

  • Praca Rzeszów
  • Dietetyk Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690