Dietetyk
  • Opole
Dietetyk
Opole, Opole, Opolskie, Polska
MEDSAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3. 9. 2024

MEDSAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Opolu poszukuje osoby na stanowisko
Dietetyk
Opis stanowiska:
- Podawanie profesjonalnych porad żywieniowych dla pacjentów
- Prowadzenie konsultacji dietetycznych i opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych
- Dostarczanie informacji i edukacji żywieniowej
- Współpraca z zespołem medycznym w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe na kierunku dietetyka lub pokrewnym
- Znajomość zasad zdrowego żywienia i dietetyki klinicznej
- Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
- Umiejętność pracy w środowisku pełnym wyzwań
- Posiadanie książeczki sanepidowskiej
Oferujemy:
- Pracę dodatkową w formie Kontraktu B2B
- Elastyczny czas pracy
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego
Aby aplikować na to stanowisko, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się pod tym ogłoszeniem.

  • Praca Opole
  • Dietetyk Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584