Diagnosta Samochodowy
  • Łęczyca
Łęczyca, Łęczyca, Łódzkie, Polska
Liga Obrony Kraju
9. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Diagnosta Samochodowy na Stacji Kontroli Pojazdów
Miejsce pracy: ŁĘCZYCA (łódzkie)
Główne obowiązki:
- Wykonywania przeglądów samochodowych przy wykorzystywaniu aparatury techniczno-pomiarowej
- Prowadzenie ewidencji przeprowadzanych badań technicznych
- Określenie stanów technicznego poszczególnych układów i zespołów mechanicznych
- Dbanie o powierzony sprzęt diagnostyczny
Wymagania:
- Uprawnienia do wykonywania badań technicznych na stacji kontroli pojazdów
- Wykształcenie min. średnie
- Komunikatywność, nastawienie na klienta
- Znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca Łęczyca
  • Łęczyca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532