Diagnosta Laboratoryjny
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Województwo kujawsko-pomorskie, Polska
Grupa INVICTA
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Jakie będą Twoje zadania?

  • wykonywanie badań i preparatyki nasienia,
  • wykonywanie badań immunologicznych, obsługa analizatora Cobas e-411,
  • autoryzacja i wydawanie wyników badań,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej.

Co będzie Ci potrzebne?

  • ważne Prawo Wykonywania Zawodu Diagnosty Laboratoryjnego
  • umiejętność skupienia i dbałość o szczegóły,
  • gotowość do pracy w niepełnym wymiarze czasu, głównie godziny poranne i w soboty

Co zapewniamy w ramach współpracy?

  • umowę zlecenia ze stawką godzinową,
  • szkolenia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • przyjazną atmosferę w Zespole, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu.

Jesteśmy firmą medyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem. Od początku istnienia, czyli od powstania w 2000 r. pierwszej Kliniki w Gdańsku, aż do dziś, w sposób szczególny koncentrujemy się na zdrowiu kobiety oraz diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jesteśmy w tym ekspertami.

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA znajdują się w 6 miastach: Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Słupsku i Bydgoszczy. W każdym z nich dbamy o zdrowie kobiet. Wszystkich. Bez względu na ich wiek i potrzeby medyczne. Nasze Kliniki tworzą zespoły doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

INVICTA to też Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oferujące diagnostykę laboratoryjną oraz genetyczną.

Inwestujemy w nowe technologie, w tym we własne, autorskie oprogramowanie wspierające pracę kilkuset pracowników - lekarzy, embriologów, diagnostów i tysięcy pacjentów rocznie.

Więcej informacji na stronie www.invicta.pl

  • Praca Bydgoszcz
  • Diagnosta laboratoryjny Bydgoszcz
  • Diagnosta Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648