Diagnosta Laboratorium Weterynaryjnego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Vetlab Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
Dodano
21.08.2024
Numer referencyjny
5435_3452

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych na próbkach biologicznych (krew, mocz, kał, itp.).
  • Analizę wyników badań i przygotowywanie raportów.
  • Współpracę z lekarzami weterynarii i diagnostami w celu interpretacji wyników.
  • Utrzymanie wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa w laboratorium.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie weterynarii, biologii, biotechnologii lub pokrewnych.
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium weterynaryjnym będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość technik laboratoryjnych i obsługi sprzętu diagnostycznego.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
  • Umowę o pracę i stabilne miejsce zatrudnienia.
  • Szeroki dostęp do benefitów pracowniczych.
  • Pracę w dynamicznym zespole otwartym na rozwój.
  • Dobrą atmosferę pracy i pełnie wdrożenie.

Vetlab Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast  pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

  • Praca Wrocław
  • Diagnosta Wrocław
  • Diagnosta laboratoryjny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584