Diagnosta Laboratorium Weterynaryjnego
  • Wrocław, ul. Wodzisławska 6
dolnośląskie, Wrocław, ul. Wodzisławska 6, dolnośląskie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Vetlab Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast  pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.
Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych na próbkach biologicznych (krew, mocz, kał, itp.).
  • Analizę wyników badań i przygotowywanie raportów.
  • Współpracę z lekarzami weterynarii i diagnostami w celu interpretacji wyników.
  • Utrzymanie wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa w laboratorium.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie weterynarii, biologii, biotechnologii lub pokrewnych.
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium weterynaryjnym będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość technik laboratoryjnych i obsługi sprzętu diagnostycznego.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne miejsce zatrudnienia.
  • Szeroki dostęp do benefitów pracowniczych.
  • Pracę w dynamicznym zespole otwartym na rozwój.
  • Dobrą atmosferę pracy i pełnie wdrożenie.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544