[DH0 Super wynagrodzenie! Praca na produkcji 6641 zł brutto!
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Polska
Human & Hunter Sp. Z O.O.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • na kontroli jakości produkowanych odlewów żeliwnych tarcz hamulcowych,

  • oczyszczaniu odlewów żeliwnych przy taśmie produkcyjnej za pomocą prostych narzędzi,

  • pakowaniu gotowych wyrobów,

  • osadzaniu rdzeni w formach.

WYMAGANIA:
  • dobrej kondycji fizycznej,

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym (godziny pracy 6-14,14-22,22-6),

  • zaangażowania w powierzone obowiązki,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie: do 6 641 zł brutto,

  • darmowy transport pracowniczy z ponad 20 miast w Polsce,

  • umowę o pracę tymczasową,

  • bony żywieniowe w formie kart przedpłaconych w kwocie około 630 zł,

  • wolne dni świąteczne,

  • paczki świąteczne dla dzieci,

  • premię produkcyjną i regulaminową,

  • atrakcyjny system poleceń - do 1500 zł brutto za jedną osobę!

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik na wysokościach Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075