[dh] Operator wózka widłowego . Super zarobki .
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
Human & Hunter Sp. Z O.O.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

obsługa wózka widłowego.

WYMAGANIA:
  • polskie uprawnienia UDT na wózek widłowy,
  • doświadczenie - jest wymagane na tym zakładzie,
  • gotowość do pracy w systemie  zmianowym.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę tymczasową,

  • 8 godzinny system pracy - zmiany 6-14 / 14-22 / 22-6,

  • stawkę podstawową 5950 zł brutto,

  • 650 zł miesięcznie premii wydajnościowej,

  • nadgodziny płatne 100 % i w święta 150%,

  • dodatek 20% za nocki,

  • 400 zł premii za każde 4 miesiące bez L4,

  • kartę na stołówkę: 380 zł,

  • opiekę koordynatora,

  • bonus do 400 zł za polecenie nowej osoby do pracy w Human&Hunter!

  • Praca Tychy
  • Operator Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179