Deweloper Android
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
PKO BP Finat
2. 10. 2024

Klient PKO BP

Miejsce pracy Hybrydowo/ Warszawa

Rodzaj zatrudnienia B2B

Opis oferty Rozwijaj z nami jedną z największych aplikacji mobilnych w Polsce – IKO, produkt wykorzystywany przez ponad 6 mln użytkowników. W naszej zmodularyzowanej aplikacji mobilnej posiadamy ponad 135 modułów i ta liczba ciągle rośnie. Sukcesywnie pozbywamy się kodu legacy, odświeżamy stack technologiczny i jesteśmy zawsze up-to-date z zależnościami (najnowsze build toolsy, AGP, najwyższe możliwe compile i targetSdk przy supporcie wersji do Androida 6.0 włącznie). Utrzymujemy przy tym wysoką ocenę 4.7 w Google Play i walczymy o jeszcze wyższą.

Pracujemy w zespołach scrumowych wspieranych przez analityków, Product Ownerów i Scrum Masterów, w dwutygodniowych Sprintach. Jeśli jesteś nadal zainteresowany(a), możesz dołączyć do zespołów skupiających się głównie nad rozwojem biznesowym lub zespołu zorientowanego na refactoring i zadania techniczne.

Zakres obowiązków

  • projektujesz i programujesz aplikacje mobilną na platformę Android wykorzystywane przez miliony klientów,
  • wykonujesz integrację z systemami backend,
  • przygotowujesz testy jednostkowe,
  • zawsze dbasz o jakość kodu i zgodność z dobrymi praktykami programowania,
  • przygotowujesz lub aktualizujesz dokumentację techniczną.

Poszukiwane kompetencje

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie programowania na platformę Android (Kotlin, Java, Android Studio)
  • znasz Android SDK i jego komponenty,
  • korzystasz z narzędzi: Git, Gradle, Postman, SoapUI (lub podobne),
  • znasz biblioteki: RxJava3, OkHttp, Lottie, Android Architecture Components, Firebase, AndroidX,
  • potrafisz stosować architekturę MVVM,
  • testujesz przy użyciu narzędzi typu mockito, power mock, mockk itp.,
  • programujesz reaktywnie,
  • używasz dependency injection (Dagger2 / Hilt, Koin itp.),
  • znasz wzorce projektowe,
  • masz umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • lubisz pracować w zespole, ale również dobrze sobie radzisz w pracy samodzielnej oraz hybrydowej.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność pisania projektów wielomodułowych,
  • umiejętność sprawnego debugowania kodu,
  • znajomość natywnego programowania na platformę Android - NDK, C/C++,
  • znajomość Gerrit, Gitlab i podobnych narzędzi do source control,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z procesem CI/CD oraz narzędzi typu Jenkins, narzędzi Androidowych typu Profiler, Layout Inspector, apksigner, apkanalyzer itp.,
  • doświadczenie w integracji usług Huawei (HMS),
  • doświadczenie z korzystania z usług Firebase,
  • doświadczenie w stosowaniu SOLID, Clean Architecture,
  • doświadczenie w korzystaniu z JIRA/Confluence.

Oferujemy

  • umowa B2B
  • praca zdalna
  • opcjonalnie pakiet Lux Med

  • Praca Łódź
  • Deweloper budowlany Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116