DevOps w Obszarze Systemów Kredytowych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Bank Pekao
12. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Docker
  • Kubernetes
  • OpenStack
  • Bash
  • Python
  • PowerShell
  • Git

Mile widziane

  • AWS
  • Google Cloud Platform
  • Microsoft Azure

System operacyjny

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja procesów wytwórczych oprogramowania (CI/CD).
  • Odpowiadanie za konteneryzację i działanie rozwiązań w środowisku chmury prywatnej i publicznej.
  • Administrowanie aplikacjami, monitorowanie i optymalizowanie ich działania.
  • Rozwiązywanie problemów i zapewnianie wsparcia użytkownikom aplikacji.
  • Praca w metodykach zwinnych i dzielenie się swoich doświadczeniem z Zespołem.
  • Nabywanie wiedzy i rozwój swoich kompetencje.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień chmurowych (np. Docker,Kubernetes, OpenStack).
  • Znajomość systemu Linux.
  • Znajomość języków skryptowych: Bash, Python, PowerShell.
  • Podstawowa wiedza z zakresu zagadnień sieciowych (loadbalancig, F5).
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT).

  • Znajomość technologii/narzędzi: Logstash, Elasticsearch, Kibana.
  • Znajomość Bamboo.
  • Znajomość jednego z rozwiązań chmurowych: Google Cloud/Azure.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją i automatyzacją (np. Ansible, Chef).
  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami webowymi/aplikacyjnymi (np. Apache, Nginx).

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy.
  • Praca z ekspertami – pasjonatami w swojej dziedzinie.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458