DevOps (she/he/they)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Żabka Future
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Utrzymanie i rozwój systemów produkcyjnych i testowych.
  • Tworzenie i utrzymywanie infrastruktury w Azure przy użyciu Terraform i Terragrunt.
  • Przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań monitorujących.
  • Zarządzanie aplikacjami wspierającymi procesy developmentu.
  • Tworzenie pipeline CI/CD.
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Tworzenie narzędzi automatyzujących.
  • Ścisła współpraca z architektami, programistami, testerami i komórkami bezpieczeństwa.
  • Udział w tworzeniu, rozwoju i utrzymaniu najważniejszego produktu do zarządzania gospodarką magazynową w naszej organizacji.

✅ Wymagania:

  • Dobra znajomość systemu Linux
  • Doświadczenie w pracy z infrastrukturą hostowaną w chmurze (Azure).
  • Dobra znajomość i doświadczenie w korzystaniu z Terraform i Terragrunt.
  • Bardzo dobra znajomość technologii kontenerów.
  • Duże doświadczenie w wdrażaniu i utrzymaniu usług opartych na Kubernetes.
  • Doświadczenie w zakresie budowy oraz utrzymania środowisk zbudowanych w oparciu o Maszyny Wirtualne.
  • Znajomość opensourcowych rozwiązań w obszarach WAF Engine, ApiManagement, ServiceBus oraz Storage Solution.
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git i praktyczne doświadczenie w jego użyciu.
  • Teoretyczna i praktyczna wiedza na temat kolejek komunikatów i wzorca pub/sub.
  • Solidna wiedza na temat podstawowych protokołów: DNS, SSH, TCP/IP, HTTP itp.
  • Doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i rozwiązywaniu problemów wysoce skalowalnych, poszukiwaniu rozwiązań bezpiecznych i minimalizujących awaryjność systemów.
  • Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu procesów CI/CD - najlepiej przy użyciu GitLab CI.
  • Monitorowanie aplikacji i infrastruktury przy użyciu stosu Elastic, Kibana, Grafana, Prometheus.
  • Znajomość zagadnień bazodanowych, w szczególności PostgreSQL (administracja, optymalizacja).
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.
  • 70% pracy to obecnie prace nad nowymi funkcjonalnościami, a 30% to prace konserwacyjne i naprawa błędów.
  • Praca w modelu hybrydowym z biura w Poznaniu -> mamy super biuro w centrum Poznania, blisko dworca PKP
  • Możliwość uczestnictwa w rozwoju narzędzi dla najbardziej innowacyjnej sieci convenience store w Polsce i transformacji obszaru handlu detalicznego.
  • Sprzęt i narzędzia niezbędne do pracy.

A oprócz tego:

  • Pracujesz z ekspertami z czołowych sieci spożywczych, firm e-commerce i technologicznych .
  • Panuje przyjazna atmosfera .
  • W każdej sytuacji możesz liczyć na pomoc .
  • Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, śmiało pytaj!

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584