DEVOPS / PROGRAMISTA (OBSZAR LLM)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1074965801

Obowiązki

  • projektujesz, implementujesz i wdrażasz rozwiązania automatyzujące budowę rozwiązań z wykorzystaniem LLM, obejmujące efektywne serwowanie modeli w postaci mikroserwisów,
  • odpowiadasz za platformowe wsparcie procesów fine-tuningu oraz dostarczanie efektywnego środowiska pracy dla data scientistów,
  • opracowujesz modele LLM oparte na narzędziach wspierające integrację aplikacji klienckich z LLM,
  • prowadzisz research nowych rozwiązań w obszarze LLMOPS,
  • wspierasz użytkowników Platformy LLMOps w zakresie jej wykorzystania,
  • rozwiązujesz problemy z działaniem Platformy.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080