DevOps Engineer - System ECM ( he, she, they)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Żabka Future
16. 9. 2024

Siedziba firmy: Poznań (praca hybrydowa)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie pipelineów CI/CD w Azure DevOps
  • Automatyzacja procesów budowy, testowania i wdrażania aplikacji
  • Konfiguracja i zarządzanie repozytoriami kodu źródłowego
  • Monitorowanie i optymalizacja wydajności pipelineów
  • Zapewnienie ciągłości działania systemu ECM OpenText
  • Monitorowanie, diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z ECM
  • Implementacja poprawek i aktualizacji
  • Wsparcie dla zespołu programistycznego w zakresie integracji z innymi systemami
  • Administracja i utrzymanie baz danych MS SQL
  • Monitorowanie wydajności baz danych i optymalizacja zapytań
  • Tworzenie kopii zapasowych i planów odtwarzania baz danych
  • Zarządzanie bezpieczeństwem danych i dostępem do baz danych
  • Rozwiązywanie problemów z bazami danych i zapewnienie ich wysokiej dostępności
  • Planowanie i wykonywanie okien serwisowych i prac konserwacyjnych
  • Koordynacja wsparcia technicznego i aktualizacji oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów we współpracy z zespołem wsparcia
  • Koordynacja działań związanych z tworzeniem backupów, odzyskiwaniem danych i bezpieczeństwem baz danych
  • Rozwiązywanie problemów związanych z Content Server oraz wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Monitorowanie stanu systemów IT oraz eagowanie na awarie i incydenty
  • Zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami dostępu do systemów
  • Utrzymywanie dokumentacji technicznej systemów oraz procedur operacyjnych
  • Współpraca z zespołami programistycznymi, testerskimi i operacyjnymi w celu zapewnienia spójności i jakości dostarczanych rozwiązań
  • Uczestnictwo w planowaniu i wdrażaniu nowych projektów oraz inicjatyw związanych z systemem ECM

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku DevOps Engineer lub podobnym
  • Doświadczenie w pracy z Azure DevOps, w tym projektowanie i utrzymanie pipelineów CI/CD
  • Doświadczenie w administracji bazami danych MS SQL
  • Znajomość narzędzi do monitorowania i optymalizacji wydajności systemów
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i diagnozowania błędów w systemach IT
  • Dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Mile widziane

  • Znajomość systemów ECM, w szczególności OpenText Content Server
  • Znajomość Java Spring Boot, Angular

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie oraz wiele innych benefitów, o których więcej na naszej stronie:
  • Praca i kariera w Grupie Żabka | Żabka Group (zabkagroup.com)

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584