DevOps Engineer (Kubernetes)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Crestt
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć,

Poszukujemy DevOps Engineera z doświadczeniem z Kubernetesem do międzynarodowego projektu z branży finance/banking.

- Lokalizacja: 100% zdalnie

- Stack: Kubernetes, Kafka, Linux, Docker

- Stawka: B2B: 100 – 125 PLN net + vat /h

- Branża: finanse/bankowość (międzynarodowy zespół)

- Długość trwania projektu: minimum rok

Zakres obowiązków

  1. Zarządzanie i optymalizacja środowisk Kubernetes
  2. Implementacja i utrzymanie infrastruktury opartej na Kubernetes, Docker, Kafka i Linux.
  3. Wkład w rozwój i utrzymanie rozwiązań open-source,
  4. Monitorowanie, automatyzacja i skalowanie infrastruktury, zapewniając jej niezawodność i bezpieczeństwo.
  5. Konfiguracja i zarządzanie sieciami, pamięcią masową, load balancerami oraz innymi kluczowymi elementami infrastruktury.
  6. Współpraca z międzynarodowym zespołem w celu zapewnienia wysokiej jakości rozwiązań DevOps.
  7. Udział w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów zarządzania usługami (service mesh).

Opis wymagań

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku DevOps
  • Przynajmniej 4 lata pracy z Kubernetes
  • 4 lata doświadczenia z aktywnym wkładem w projekt open-source Kafka
  • Doskonała znajomość systemu Linux, sieci, pamięci masowej, load balancerów itp.
  • Zaawansowana znajomość Docker, Kubernetes (k8s) oraz service mesh.

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych i konkurencyjnych projektach
  • Współpracę z renomowanymi klientami o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zapewnienie niezbędnego sprzętu do pracy
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej
  • Współfinansowanie benefitów, w tym prywatnej opieki medycznej i karty sportowej
  • Grupowe ubezpieczenie, obejmujące również rodzinę

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584