DevOps Engineer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
T-Mobile Polska S.A.
20. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie, rozbudowa aplikacji oraz baz danych,
  • Konfiguracja i administracja systemami opartymi o MS SQL, Oracle, PostgreSQL
  • Aktywny monitoring poprawności i stabilności działania aplikacji oraz jakości danych
  • Projektowanie baz danych oraz modelowanie przepływu danych
  • Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz ich wpływ na systemy IT pod względem technicznym i logicznym oraz ich przekładnie na rozwiązania techniczne
  • Tworzenie raportów
  • Wsparcie w procesie testów i wdrożeń nowych rozwiązań na środowiska testowe i produkcyjne
  • Współpraca z developerami w zakresie wdrożeń aplikacji
  • Wyszukiwanie i naprawa błędów w systemach oraz środowiskach
  • Wsparcie w migracji danych, serwisów oraz serwerów
  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników

Oferujemy:

Jako członek zespołu SCRUMowego będziesz pracować nad rozwojem systemów i procesów biznesowych w T-Mobile Polska.

W naszym zespole nie boimy się wyzwań, lubimy znajdować rozwiązania i jesteśmy skoncentrowani na potrzebach biznesowych. Jeśli w pracy kierujesz się tymi wartościami, dołącz do nas!

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Analiza CV
  2. I spotkanie online
  3. II spotkanie stacjonarnie w biurze
  4. Witaj w T-Mobile :)

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka SQL oraz umiejętność pisania zapytań z jego wykorzystaniem
  • Znajomość BD MSSQL Server 2016
  • Doświadczenie w tworzeniu BD PostgreSQL
  • Umiejętność pisania skryptów w Bash/Linux
  • Znajomość BD Oracle
  • Dobra znajomość programowania MS ACCESS
  • Umiejętność tworzenia dashboardów i wizualizacji w Kibanie oraz Dynatrace
  • Podstawowa znajomość programowania w Python lub podobnym
  • Znajomość protokołów sieciowych (HTTP/REST, SFTP, TCP/IP)
  • Doskonałe umiejętności analityczne, łatwość wyciągania wniosków, poszukiwania informacji oraz kreowania rozwiązań
  • Zaangażowanie, samodzielność w wykonywaniu zadań oraz poszukiwaniu informacji niezbędnych do ich wykonania
  • Umiejętność skutecznego ustalania priorytetów wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność
  • Wysoki poziom odpowiedzialności za jakość i terminowość wykonywanych zadań
  • Wykształcenie wyższe – preferowane informatyczne lub techniczne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca w stopniu komunikatywnym na czytanie technicznej dokumentacji

Mile widziane:

  • Znajomość podstawy programowania Java oraz narzędzi do monitowania systemów będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzi: Git, Gitlab, Jenkins, Docker
  • Znajomość systemów kolejkowych (Kafka, Artemis)
  • Znajomość rozwiązań chmurowych w tym AWS

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889