DevOps Engineer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ASISTWORK Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CI/CD
  • ArgoCD
  • Symfony
  • React
  • Bash
  • Docker
  • Git
  • Kubernetes

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań, monitorowanie środowiska i projektowanie rozwiązań.
  • Współpraca z zespołami programistów.
  • Tworzenie procesów Continuous Integration oraz Continuous Delivery.
  • Projektowanie i konfigurowanie infrastruktury w oparciu o Docker i środowisko Kubernetes.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania i/lub administracji serwerami.
  • Dobra znajomość pracy z systemami Windows i Linux oraz w administracji serwerami Linux.
  • Tworzenie procesów Continuous Integration i Continuous Delivery z wykorzystaniem GitLab CI/CD oraz ArgoCD.
  • Znajomość Bash oraz Python.

To oferujemy

  • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura) po etapie wdrożenia.
  • Udział w projektach informatycznych o ogólnopolskiej skali.
  • Strefę relaksu z piłkarzykami.

Etapy rekrutacji

1. Rekruter Asistwork dokona wstępnej oceny i selekcji CV.

2. Rekruter Asistwork skontaktuje się mailowo i zapyta o zgodę na przekazanie CV do wskazanego pracodawcy.

3. Po wyrażeniu przez Ciebie zgody CV zostanie przekazane do pracodawcy.

4. Po akceptacji CV przez pracodawcę zostanie umówione spotkanie z rekruterem pracodawcy.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103