DevOps Engineer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Emotivo Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Emotivo to polski lider w branży czasu wolnego, właściciel marek: Prezentmarzeń, Go-Racing, Formula-Drive, Funzeum, Quadfun, Poligon4x4 oraz EXP-PRO. Będąc największym operatorem na rynku, zrzeszamy ponad 1200 pasjonatów oraz profesjonalistów specjalizujących się w niestandardowych formach spędzania czasu wolnego.

Od dekady budujemy ten niezwykle inspirujący rynek, rozbudzając wśród naszych rodaków głód nowych doświadczeń.

Średnio co 2,5 minuty pomagamy komuś doświadczyć niezwykłych emocji i wrażeń, stworzyć wspomnienia, które zostaną z nim na zawsze... świadomość tego dodaje nam skrzydeł i napędza do dalszego rozwoju!

Opis stanowiska:

  • utrzymanie infrastruktury
  • wsparcie dla zespołu it w obszarze prac DevOps oraz prac developerskich
  • wsparcie tworzenia lokalnych środowisk dla developerów z wykorzystaniem Dockera
  • wsparcie tworzenia pipelines w oparciu o Gitlab Pipelines i / lub Jenkins
  • opracowanie i wdrażanie CI / CD dla zespołu utrzymującego wiele projektów
  • reagowanie na krytyczne awarie po godzinach pracy biura
  • monitoring aplikacji oraz usług
  • praca na systemach z rodziny Linux
  • branża e-commerce

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku DevOps lub podobnym
  • znajomość Docker, Kubernetes, Helm, Ansible
  • znajomość systemów Windows, Linux
  • znajomość relacyjnych i nie relacyjnych baz danych

Benefity:

  • karta Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • opieka medyczna
  • zniżka na produkty firmowe

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045