DevOps Engineer
  • Gdansk
pomorskie, Gdansk, pomorskie, Polska
HAYS
11. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Gdansk
NR REF.: 1187453

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:DevOps EngineerCo jednak istotne - Klient otwiera się również na kandydatów którzy nie mają doświadczenia stricte jako DevOps, mogą to być osoby z podobnym doświadczeniem, aspirujące do roli DevOps.
Model pracy: praca hybrydowa w Gdańsku (Oliwa, dostępny parking dla pracowników)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa (pierwszy kontrakt na 1 rok)
Godziny pracy: standardowe, start między 7:00, a 9:00
Kluczowe technologie:Microsoft Windows, PowerShell, Jenkins (bądź analogiczne technologie), Git, Visual Studio
Projekt:Projekty uzależnione od klienta końcowego i jego wymagań względem produktów i usług
Czym będziesz się zajmować:

  • Tworzenie i utrzymywanie środowisk: Projektowanie, budowanie i dbanie o środowiska testowe oraz produkcyjne.
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania: Instalowanie nowych wersji oprogramowania oraz poprawek serwisowych.
  • Monitorowanie systemów: Śledzenie działania systemów i aplikacji w środowiskach produkcyjnych i testowych.
  • Zarządzanie dostępem: Nadzorowanie i rejestrowanie dostępu do zasobów w środowiskach produkcyjnych i testowych.
  • Automatyzacja procesów: Wdrażanie oprogramowania i automatyzacja procesu deploymentu.
  • Rozwiązywanie problemów: Diagnozowanie i naprawianie problemów związanych z infrastrukturą techniczną.

  • Co otrzymasz:
    • Błyskawiczny proces rekrutacyjny
    • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
    • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

    Czego oczekujemy:
    • Systemy operacyjne: Znajomość systemu Microsoft Windows.
    • Bazy danych: Doświadczenie z bazą danych Microsoft SQL.
    • PowerShell i MSBuild: Umiejętność korzystania z narzędzi takich jak PowerShell i MSBuild.
    • Systemy pensjonowania: Znajomość systemu kontroli wersji Git.
    • Continuous Integration: Praca z narzędziem Jenkins do ciągłej integracji.
    • Visual Studio: Umiejętność pracy z tym środowiskiem programistycznym.
    • Analityczne myślenie i praca zespołowa: Umiejętność rozwiązywania problemów oraz współpracy w zespole

      Nice to have:
    • Wiedza z zakresu cyberbezpieczeństwa
    • Wiedza z zakresu konteneryzacji
    • Znajomość serwerów WWW: IIS, Apache
    • Znajomość systemów operacyjnych Linux (OraLinux, RedHat, Ubuntu)

    Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – 1 spotkanie online
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563