DevOps Engineeer (Azure)
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
10. 9. 2024
17000 - 25000 PLN

Nasz Klient to innowacyjna firma technologiczna, specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw na całym świecie. Nasza misja to wspieranie biznesów w ich cyfrowej transformacji poprzez dostarczanie niezawodnych, skalowalnych i bezpiecznych technologii.
Ich główne to usługi:rozwój oprogramowania, chmura obliczeniowa, cyberbezpieczeństwo, Big Data i analityka oraz Internet of things (IoT).
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko DevOps Engineer od chmury Azure.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Zaawansowana znajomość platformy Microsoft Azure i jej usług (VMs, AKS, Azure Functions, Azure DevOps, etc.).
  • Doświadczenie w automatyzacji zadań za pomocą narzędzi takich jak Terraform, Ansible, Puppet lub Chef.
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu pipelineami CI/CD (Azure DevOps, Jenkins, GitLab CI/CD).
  • Znajomość konteneryzacji i orkiestracji (Docker, Kubernetes).
  • Doświadczenie w monitorowaniu i zarządzaniu logami (Azure Monitor, Prometheus, Grafana).
  • Dobra znajomość języków skryptowych (Python, Bash, PowerShell).
  • Znajomość praktyk i narzędzi z zakresu bezpieczeństwa (np. Azure Security Center).
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja.

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikaty związane z Azure (np. Azure DevOps Engineer Expert, Azure Solutions Architect).
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile/Scrum.
  • Znajomość innych chmur obliczeniowych (AWS, GCP).
  • Znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją (SaltStack, CFEngine).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Możliwość pracy w dynamicznym, innowacyjnym środowisku.
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.
  • Program rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).

Obowiązki:

  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury chmurowej na platformie Azure.
  • Automatyzacja procesów wdrażania i zarządzania infrastrukturą za pomocą narzędzi takich jak Terraform, Ansible czy ARM templates.
  • Tworzenie i zarządzanie pipelineami CI/CD z wykorzystaniem Azure DevOps.
  • Monitorowanie, optymalizacja i skalowanie aplikacji oraz infrastruktury w chmurze.
  • Wdrażanie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa oraz najlepszych praktyk DevOps.
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi w celu zapewnienia płynności procesu dostarczania oprogramowania.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą oraz aplikacjami.

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536