DevOps
  • Łódź
DevOps
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
1dea
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Warszawa

Typ umowy: Umowa o pracę, długoterminowe zatrudnienie

Profil klienta:

Dla naszego klienta, globalnej firmy z branży rozrywki i technologii, poszukujemy inżynierów do zespołu. Firma zarządza kultowymi markami, które docierają do miliardów użytkowników. Ich portfolio obejmuje kanały telewizyjne oraz platformy cyfrowe i streamingowe.

Opis stanowiska:

Poszukujemy inżynierów z doświadczeniem w DevOps i automatyzacji, którzy dołączą do zespołu odpowiedzialnego za budowę i optymalizację narzędzi dla wewnętrznych platform streamingowych.

Twoje zadania:

  • Rozwój i utrzymanie narzędzi oraz platform DevOps,
  • Współpraca z zespołami programistycznymi przy projektach na każdym etapie SDLC,
  • Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi, takich jak AWS, Kubernetes, GitOps, ArgoCD, Jenkins, Datadog.

Wymagania:

  • Znajomość technologii CI/CD, GitOps, konteneryzacji i mikroserwisów,
  • Doświadczenie w pracy z systemem Linux oraz w środowisku rozproszonym,
  • Umiejętność współpracy z zespołami technicznymi oraz biznesowymi,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Hybrydowy model pracy (biuro w centrum Warszawy),
  • Pakiet benefitów: Multisport, prywatna opieka medyczna, lekcje językowe,

Dołącz do zespołu, który kształtuje przyszłość rozrywki i technologii! Wyślij swoje CV i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536