Developer .NET (mid)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Szukamy doświadczonego .NET Developera, który dołączy do zespołu IT naszego klienta. Firmy, która jest jednym z liderów branży FMCG. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwijanie aplikacji biznesowych oraz wsparcie techniczne w zakresie systemów opartych na platformie .NET. Szukamy osoby, która ceni sobie innowacyjne podejście, potrafi pracować w zespole i jest gotowa na nowe wyzwania.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku .NET Developera,
  • Bardzo dobra znajomość języka C# oraz platformy .NET (w tym .NET Core),
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych, zwłaszcza SQL Server,
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość technologii webowych: ASP.NET, MVC, Web API,
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (Git),
  • Podstawowa znajomość technologii front-endowych (HTML, CSS, JavaScript),
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile, Scrum),
  • Znajomość technologii chmurowych, takich jak Azure lub AWS,
  • Doświadczenie z Dockerem oraz Kubernetes.
  • Znajomość narzędzi CI/CD

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (prywatna opieka *medyczna, karta sportowa),
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach, które mają realny wpływ na biznes.

Obowiązki:

  • Projektowanie, implementacja i wdrażanie nowych funkcjonalności w aplikacjach .NET,
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu tworzenia rozwiązań spełniających wymagania biznesowe,
  • Przeprowadzanie analizy technicznej oraz rozwiązywanie problemów,
  • Optymalizacja istniejących aplikacji oraz dbanie o ich wydajność i skalowalność,

Udział w przeglądach kodu oraz dbałość o wysoką jakość tworzonego oprogramowania,

Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536