Developer MS SQL
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Comp S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Do podstawowych obowiązków Developera MS SQL należy:

  • Administrowanie serwerami MS SQL.
  • Administrowanie aplikacją CRM.
  • Aktualizacja procedur SQL.

Pozostałe zadania na stanowisku:

  • Podnoszenie wersji aplikacji CRM, web i windows serwisów dostarczanych przez firmę deweloperską.
  • Przygotowywanie projektów technicznych dla firmy deweloperskiej w oparciu o wnioski użytkowników.
  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności poprzez aktualizację procedur SQL współpracujących z aplikacją CRM.
  • Budowa raportów w oparciu o zapytania SQL.
  • Zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami.
  • Utrzymanie systemu w trybie wysokiej dostępności.
  • Monitorowanie wydajności usług i systemów.
  • Analiza zdarzających się w systemie błędów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w administracji serwera Microsoft SQL wraz z dodatkowymi narzędziami (profiler, tuning advisor).
  • Dobra znajomość języka T-SQL na poziomie pozwalającym na pisanie procedur.
  • Znajomość serwera IIS na podstawowym poziomie.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji i prowadzenie korespondencji z zagranicznymi firmami współpracującymi z COMP.
  • Mile widziane doświadczenie w firmie o charakterze serwisowym.
  • Samodzielność w pracy i umiejętność ustalania priorytetu zadań w sytuacjach awaryjnych.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064