DEVELOPER LOW/NO-CODE
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1053443301

Obowiązki

  • wdrażasz, projektujesz oraz uruchamiasz rozwiązania z wykorzystaniem platform low/no-code,
  • rozwijasz procesy i aplikacje z wykorzystaniem low/no-code przy wykorzystaniu gotowych komponentów lub obiektów,
  • analizujesz potrzeby użytkowników i przekształcać je w rozwiązania systemowe,
  • koordynujesz pracę zewnętrznych lub wewnętrznych dostawców przy projektach z obszaru low/no-code,
  • komunikujesz się z całym Zespołem Formacyjnym Hiperautomatyzacji jak i z Zespołami IT w kwestiach związanych z technologią z obszaru low/no-code,
  • wpływasz na architekturę czy sposób integracji z daną warstwą aplikacyjną,
  • łączysz i szukasz rozwiązania dla bieżących potrzeb biznesowych w ramach Demokratyzacji IT z dostępną technologią w Banku zgodnie z aktualnymi standardami i strategią Banku PKO BP S.A.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    57 823
    12 405