Developer Dynamics CRM
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Sii Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Dynamics 365 CRM
  • Power Platform
  • C++
  • JavaScript
  • TypeScript
  • HTML
  • Azure
  • React.js
  • Angular
  • ASP.NET
  • .NET Core
  • MS SQL

O projekcie

Zespół Internal IT to ponad 300 doświadczonych specjalistów – Architektów, Konsultantów, Developerów, Testerów zaangażowanych w projekty związane z migracją naszych systemów do rozwiązań chmurowych, gdzie projektujemy, optymalizujemy i wspieramy liczne procesy biznesowe przy wykorzystaniu technologii Dynamics 365/Power Platform.

Obecnie poszukujemy Developera do projektu migracji CRM z wersji on prem Dynamics 2015 do chmury, który będzie wykorzystywany w kluczowych procesach biznesowych Sii przez ponad 600 użytkowników.

Chcesz mieć realny wpływ na rozwój Sii i lubisz wyzwania? Nie czekaj – aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Udział w kluczowym projekcie upgrade CRM do wersji Dynamics 365 dla spółek Sii
  • Praca z najlepszymi w swojej klasie platformami i rozwiązaniami technologicznymi (D365, Power Platform, Azure, PowerBI)
  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących technologie Dynamics 365/Power Platform, w tym integracje z D365 F&O, jak i projekty bazujące na AI
  • Bieżące utrzymanie oraz rekomendowanie możliwości rozbudowy istniejących rozwiązań
  • Rozwiązywanie problemów i identyfikacja błędów związanych z systemem
  • Szacowanie pracochłonności zadań projektowych
  • Współpraca z zespołem konsultantów/programistów/architektów w przygotowywaniu rozwiązań dla biznesu

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem dla Microsoft Dynamics 365 CRM
  • Dobra umiejętność programowania w językach C#, JavaScript, TypeScript, HTML
  • Wiedza z zakresu technologii Azure, React.js, Angular, Asp.net MVC, .NET Core, MS SQL Server, MS SQL Reporting, PowerApps
  • Znajomość zasad programowania obiektowego
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane

  • Znajomość XRM SDK

To oferujemy

  • Tytuł Great Place to Work od 2015 roku - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły
  • Stabilność zatrudnienia – 1,9 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku
  • Dzielimy się zyskiem z pracownikami - w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 21 mln PLN
  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma kafeteryjna, zniżki na samochody i więcej
  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie
  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer
  • 1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników
  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz
  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

Etapy rekrutacji

  • Wyślij do nas swoje CV
  • Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej
  • Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb
  • Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

Sii to nieustannie rozwijający się dostawca usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynieryjnych w Polsce. Zatrudniamy już ponad 7 500 specjalistów i realizujemy projekty z różnorodnych branż dla klientów z wielu krajów na całym świecie.

Tytuł Great Place to Work zdobyty 8 razy z rzędu to dowód na to, że w Sii tworzymy przyjazne środowisko pracy. W badaniu aż 90% naszych pracowników odpowiedziało, że Sii jest świetnym miejscem pracy, a 95% z nich sądzi, że panuje tu świetna atmosfera.

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289