Developer Dynamics CRM
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Sii
11. 6. 2024

Zespół Internal IT to ponad 300 doświadczonych specjalistów – Architektów, Konsultantów, Developerów, Testerów zaangażowanych w projekty związane z migracją naszych systemów do rozwiązań chmurowych, gdzie projektujemy, optymalizujemy i wspieramy liczne procesy biznesowe przy wykorzystaniu technologii Dynamics 365/Power Platform.

Obecnie poszukujemy Developera do projektu migracji CRM z wersji on prem Dynamics 2015 do chmury, który będzie wykorzystywany w kluczowych procesach biznesowych Sii przez ponad 600 użytkowników.

Chcesz mieć realny wpływ na rozwój Sii i lubisz wyzwania? Nie czekaj – aplikuj!

Twoje zadania:

  • Udział w kluczowym projekcie upgrade CRM do wersji Dynamics 365 dla spółek Sii
  • Praca z najlepszymi w swojej klasie platformami i rozwiązaniami technologicznymi (D365, Power Platform, Azure, PowerBI)
  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących technologie Dynamics 365/Power Platform, w tym integracje z D365 F&O, jak i projekty bazujące na AI
  • Bieżące utrzymanie oraz rekomendowanie możliwości rozbudowy istniejących rozwiązań
  • Rozwiązywanie problemów i identyfikacja błędów związanych z systemem
  • Szacowanie pracochłonności zadań projektowych
  • Współpraca z zespołem konsultantów/programistów/architektów w przygotowywaniu rozwiązań dla biznesu

Twoje umiejętności:

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem dla Microsoft Dynamics 365 CRM
  • Dobra umiejętność programowania w językach C#, JavaScript, TypeScript, HTML
  • Wiedza z zakresu technologii Azure, React.js, Angular, Asp.net MVC, .NET Core, MS SQL Server, MS SQL Reporting, PowerApps
  • Mile widziana znajomość XRM SDK
  • Znajomość zasad programowania obiektowego
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851