Developer Business Central
  • Toruń
Toruń, Białystok, Bydgoszcz, Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Łódź, Lublin, Piła, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław
Sii Polska
1. 9. 2024

Centrum Kompetencyjne Dynamics 365 w Sii to ponad 170 doświadczonych specjalistów – konsultantów, architektów, programistów, którzy zdobyli doświadczenie pracy przy projektach wdrożeniowych, migracjach systemu do najnowszej wersji Dynamics 365 F&SCM, ale także projektach z obszaru rozwoju i utrzymania czy budowy produktów Dynamics 365.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego Developera Business Central. Twoim zadaniem będzie rozwój, wdrażanie i utrzymanie rozwiązań opartych na Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Dołącz do nas już dziś!

Twoje zadania

  • Tworzenie i rozwijanie rozwiązań w Microsoft Dynamics 365 Business Central
  • Praca nad integracjami z innymi systemami ERP i aplikacjami
  • Analiza potrzeb biznesowych klientów oraz implementacja odpowiednich rozwiązań
  • Utrzymanie i optymalizacja istniejących funkcji systemu
  • Testowanie, dokumentowanie i wdrażanie rozwiązań.
  • Współpraca z zespołami projektowymi, analitykami i klientami

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy z Microsoft Dynamics 365 Business Central
  • Znajomość języka AL (Application Language)
  • Doświadczenie w integracji systemów oraz rozszerzaniu funkcjonalności Business Central
  • Znajomość procesów biznesowych (finanse, logistyka, sprzedaż, produkcja)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie z poprzednimi wersjami systemu NAV
  • Wymagana płynna znajomość języka polskiego
  • Wymagane przebywanie na terenie Polski

  • Praca Toruń
  • Business Development Manager Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544