Developer AI/ML
  • Rzeszów
Rzeszów, Białystok, Bydgoszcz, Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Łódź, Lublin, Piła, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław
Sii Polska
26. 9. 2024

Dołącz do zespołu Machine Learning w Internal IT jako Developer AI/ML.

W Internal IT w pełni wykorzystasz swój potencjał jako jeden z grona specjalistów, którzy rozwijają oraz utrzymują ponad 100 aplikacji i wpływają na pracę 8000 użytkowników.

Nasz zespół zajmuje się tworzeniem rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Jako Developer AI/ML będziesz odpowiadać za projektowanie, implementację i optymalizację modeli, które wspierają kluczowe procesy biznesowe w Sii. Z nami będziesz miał wpływ na rozwój Sii oraz szansę na udział w rozwojowych projektach, wymianę wiedzy ze specjalistami w swojej dziedzinie oraz wybór wielu ścieżek kariery.

Twoje zadania

  • Projektowanie i rozwijanie algorytmów oraz modeli AI/ML
  • Implementacja i utrzymanie modeli w systemach produkcyjnych
  • Analiza danych i optymalizacja procesów uczenia maszynowego
  • Współpraca z zespołami IT i biznesowymi w celu wdrażania rozwiązań AI
  • Przeprowadzanie testów i walidacji modeli

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Developer Python, Developer AI/ML lub pokrewnym
  • Znajomość języka programowania Python
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z Git, Pandas, PyTest
  • Biegłość w pracy z dużymi zbiorami danych oraz narzędziami do ich przetwarzania i analizy
  • Znajomość metod i algorytmów uczenia maszynowego
  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z chmurą obliczeniową Azure

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836