Developer/Administrator Jira
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Connectis
20. 9. 2024

Wspólnie z naszym Partnerem, największym bankiem w Polsce i jednym z czołowych w Europie Środkowo-Wschodniej, poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko Developera/Administratora Jira, który dołączy do zespołu Transformacji Chmurowej – formacji odpowiedzialnej za koordynację procesu migracji systemów IT oraz danych do chmury, wspierając wdrożenie nowych, złożonych procesów chmurowych w całej organizacji.

‍ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Monitorowanie i rozwijanie kluczowych wskaźników efektywności DevOps zgodnie z metrykami DORA,
  • Doskonalenie procesu zbierania i wdrażania wniosków po zakończonych projektach lub wydarzeniach,
  • Optymalizacja oraz utrzymanie procesu wydawania nowych wersji oprogramowania,
  • Przeprowadzenie migracji procesów zarządzania zmianami do Jira oraz ich rozwój,
  • Zarządzanie i usprawnianie procedur postępowania w przypadku awarii.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

  • Minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Developera/Administratora Jira,
  • Zrozumienie procesów biznesowych i umiejętność dostosowania Jira do potrzeb organizacji,
  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu Confluence oraz Jira Service Management,
  • Dobra znajomość ScriptRunner i tworzenia skryptów w języku Groovy,
  • Umiejętność integracji Jira z narzędziami: Git, Jenkins, Bitbucket,
  • Doświadczenie w pracy z SDK Atlassian i interfejsami REST API.

Mile widziane:

  • Znajomość najpopularniejszych rozszerzeń np. ScriptRunner, Insight, xRay, Structure.

✨ OFERUJEMY:

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
  • Wsparcie indywidualnego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • 5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów,
  • Pracę hybrydową w Warszawie (1 dzień w tygodniu z biura),
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi pracy,
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny.

PROCES REKRUTACYJNY:

  • Wstępna 10-minutowa rozmowa telefoniczna po stronie Connectis,
  • Rozmowa z działem HR po stronie Connectis,
  • Rozmowa techniczna po stronie Klienta,
  • DECYZJA!

Dołącz do nas, jeśli chcesz być kluczowym członkiem zespołu, który stawia na innowacje i wysoką jakość projektów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na rozmowę! ☁

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045