Desktop NET Developer – branża przemysłowa
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Województwo śląskie, Polska
Sii
30. 5. 2024

Dołącz do naszego zespołu skupiającego się na cyfryzacji logistyki produkcji. Twoje główne zadania będą skupiały się na rozwoju i utrzymaniu aplikacji do śledzenia pojazdów transportujących materiały przemysłowe.

Jeśli masz już za sobą nie jeden projekt oparty o WPF, WCF i WinForms, oraz chcesz wykorzystać swoje doświadczenie związane z częścią serwerową aplikacji – to czekamy właśnie na Ciebie!

Projekt przewiduje pracę stacjonarną we wstępnym okresie wdrożenia w biurze w Dąbrowie Górniczej.

Twoje zadania

  • Tworzenie nowych funkcjonalności, jak i utrzymanie aplikacji
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Wytwarzanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca w międzynarodowym środowisku

Twoje umiejętności

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka
  • 3-letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji desktopowych z wykorzystaniem C# (WPF, WCF)
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla branży przemysłowej
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego
  • Wymagane przebywanie na terenie Polski

  • Praca Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696