Design Engineer - Konstruktor
  • Jasło
Jasło, Jasło, podkarpackie, Polska
Nowy Styl
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z nowym lub modernizowanym wyrobem w zakresie konstrukcji krzeseł
  • nadzór nad wykonywaniem prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie
  • praca z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi do projektowania, takich jak CatiaV6
  • zarządzanie cyklem życia dokumentacji konstrukcyjnej na platformie PLM 3dExperience
  • nadzór konstrukcyjny nad wykonaniem serii prototypowej wyrobu
  • sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej prowadzonych projektów
  • optymalizacja konstrukcji wyrobów

Nasze wymagania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki techniczne
  • znasz programy z grupy CAD, MS Office
  • cechuje Cię dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znasz oprogramowanie 3DExperience/Catia
  • znasz j. angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • pracę w Centrum Badawczo – Rozwojowym oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Praca Jasło
  • Jasło - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551