Deputy Sales Manager - Sales Support & Development
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
Lynka
24. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

Współpraca z Dyrektorem Handlowym w zakresie budowania strategii oraz realizacji celów sprzedażowych:

• Analiza wyników sprzedażowych.

• Udział w dyskusjach strategicznych.

• Wdrażanie strategii sprzedażowych i najlepszych praktyk.

Organizacja i zarządzanie zespołem Sales Support (wsparcia sprzedaży):

• Rekrutacja oraz wdrażanie nowych członków zespołu Sales Support.

• Podnoszenie kompetencji, szkolenie członków zespołu.

• Organizacja i koordynacja pracy zespołu Sales Support z Handlowcami.

Zarządzanie bazą klientów:

• Praca z CRM.

• Poprawa jakości bazy danych klientów i wykorzystanie CRM do skuteczniejszej komunikacji marketingowej i strategii segmentacji klientów.

Współpraca z działem Marketingu oraz tworzenie narzędzi sprzedażowych:

• Współpraca nad wdrażaniem kampanii marketingowych wspierających działania sprzedażowe.

• Inicjowanie, tworzenie i rozwój narzędzi sprzedażowych dla działu handlowego (cenniki, katalogi i inne narzędzia dla handlowców i klientów).

• Wspieranie powstających strategii sprzedażowych i marketingowych w e-commerce.

Doskonalenie procedur i procesów sprzedażowych:

• Wdrażanie i optymalizacja polityki sprzedażowej firmy.

• Koordynacja działań oraz zapewnienie płynności procesów na styku działu sprzedaży i działów operacyjnych (związana z przekazywaniem zamówień klientów do realizacji).

Nasze wymagania

  • Samodzielność: Umiejętność pracy bez stałego nadzoru, podejmowanie inicjatywy oraz zarządzanie czasem i zadaniami.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, proaktywność i koncentracja na celu: Planowanie i koordynowanie działań, dążenie do realizacji celów sprzedażowych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem: kierowanie, motywowanie i rozwijanie zespołu sprzedażowego.
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B: Zrozumienie procesów sprzedaży B2B i budowanie relacji z klientami biznesowymi.
  • Doświadczenie z systemami CRM : Znajomość systemów zarządzania relacjami z klientami, takich jak Salesforce, HubSpot lub innych.
  • Silne umiejętności komunikacyjne: Płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie, skuteczna komunikacja z zespołem i klientami.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności biznesowe: Rozumienie zasad funkcjonowania biznesu, analiza rynku i podejmowanie strategicznych decyzji.
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP: Praca z systemami planowania zasobów przedsiębiorstwa, takimi jak Microsoft Dynamics 365 ERP lub inne.
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office: Biegłość w używaniu programów takich jak Word, PowerPoint. Preferowana byłaby zaawansowana znajomość programu Excel do analizy danych.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy: Tworzymy środowisko, w którym panuje otwartość, współpraca i wzajemne wsparcie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji zawodowych: Oferujemy różnorodne projekty i szkolenia wspierające rozwój kariery.
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed w 100% finansowaną przez pracodawcę: Dbamy o zdrowie naszych pracowników, oferując kompleksową opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie platformy MyBenefit: Dostęp do programów rabatowych, zakupów w sklepach internetowych i kart sportowych MultiSport.
  • Możliwość pracy hybrydowej: Zapewniamy elastyczność w organizacji pracy, łącząc pracę zdalną z biurową.
  • Program poleceń: Zachęcamy do polecania nowych pracowników, oferując atrakcyjne nagrody.
  • Dofinansowanie do szkoleń i nauki języków: Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, oferując wsparcie finansowe na kursy i szkolenia.
  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe: Oferujemy naszym pracownikom specjalne zniżki na produkty naszej firmy.
  • Wysoką kulturę pracy: W Lynka każdy jest tak samo ważny – niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Szanujemy się nawzajem, tworzymy środowisko pełne akceptacji i wsparcia. Promujemy kobiety na stanowiska managerskie, które stanowią ponad 60% naszego zespołu.

  • Praca Skawina
  • Manager Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064