Demon Sprzedaży B2B
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Nie obiecujemy złotych gór. Jesteśmy szatańsko skuteczni. Zamiast opowiadać bajki, skupiamy się na rezultatach. Kim jesteśmy? Jesteśmy polską agencją rekrutacyjną, która od 16 lat łączy najlepszych pracowników z najlepszymi pracodawcami. Zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Diament Miesięcznika Forbes 2024 za szybki wzrost i bardzo dobre wyniki finansowe.

Oferujemy:

  • nauka, dużo nauki - zarówno sprzedaży B2B, jak i wiedzy o IT, TSL i innych branżach;
  • podstawa + sowita prowizja za zamknięte projekty;
  • świetny zespół, który jest miksem doświadczenia i młodości będzie Cię wspierał na każdym etapie Twojej pracy;
  • zautomatyzowane i nowoczesne narzędzia pracy;
  • ścieżkę kariery w stronę menedżerską;
  • intensywny onboarding i niezbędne szkolenia;
  • pracę full-time, ale bez nadgodzin (nie zabierasz pracy do domu).
  • nieograniczone możliwości zarabiania

Obowiązki:

Twoim zadaniem będzie codzienna sprzedaż projektów rekrutacyjnych do działów HR oraz IT. W każdym procesie możesz liczyć na wsparcie doświadczonych osób w organizacji.

UWAGA! Pracujemy stacjonarnie z biura w Warszawie (okolice pl. Zawiszy).

W szczególności Twoje zadania będą obejmowały:

  • prospecting - szukanie potencjalnych Klientów;
  • cold calling;
  • kontaktowanie się z dotychczasowymi Klientami (mail, spotkania on-line, LinkedIn);
  • raportowanie wyników i działań sprzedażowych;
  • współpraca z zespołem realizacyjnym (rekrutacja).

Wymagania:

  • idealnie, jeśli masz za sobą pierwsze doświadczenia w sprzedaży lub call centre;
  • lubisz kontakt z klientem;
  • chcesz się uczyć nowych rzeczy, zdobywać nowe umiejętności;
  • jesteś nastawiona/nastawiony na realizację celu.

Dodatkowe atuty:

Inne języki obce na poziomie min. B2

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563