Demand Planner / Specjalista ds. planowania popytu i zapasu
  • Rusiec
Rusiec, Rusiec, Łódź Voivodeship, Polska
Pamapol
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Rusiec (pow. bełchatowski)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymanie prognoz krótko i długo terminowych na poziomie produktów, uwzględniając informacje biznesowe oparte na trendach rynkowych, sezonowości oraz strategii marketingowo-finansowej,
  • Budowanie długo- i krótkookresowych prognoz popytu,
  • Monitorowanie poziomu dostępności zapasu w całym łańcuchu dostaw organizacji,
  • Przygotowywanie przekrojowych analiz, oceny ryzyka w oparciu o dane historyczne,
  • Analizowanie bieżących trendów i danych, celem budowania optymalnej prognozy,
  • Wsparcie parametryzacji w okresach specjalnych (święta, wydarzenia),
  • Monitorowanie i raportowanie jakościowych prognoz,
  • Współpraca z ekipami logistycznymi celem zagwarantowania poprawności procesu zamówień oraz zaopatrzenia dla wszystkich kanałów sprzedaży (,
  • Diagnozowanie i analiza struktury zapasu,
  • Podejmowanie działań mających na celu optymalizację zapasu,
  • Weryfikowanie poprawności działania narzędzi planowania,
  • Komunikowanie na bieżąco prognoz dla innych działów,
  • Współpraca z dostawcami celem dokładności planowania.

Nasze wymagania

  • Rozumieniu zależności w procesach łańcucha dostaw,
  • Doskonałych umiejętności analitycznych połączonych z umiejętnością analizy dużej ilości danych,
  • Samodzielności i proaktywności,
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji, w tym umiejętność pracy pod presją i ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz współpracy z różnymi dziedzinami w organizacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności

Pamapol

Jesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza i tradycja. Firma Pamapol S.A. to spółka dominująca w Grupie Kapitałowej Pamapol i wiodący producent w branży przetwórstwa mięsno-warzywnego, wieloletni lider na rynku w kategorii dań gotowych, warzyw konserwowych i mrożonek marki Kwidzyn. Zatrudniamy obecnie około 1500 osób na terenie całego kraju. Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

  • Praca Rusiec
  • Rusiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690