Demand Planner
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Nadzór nad procesem planowania popytu i podejmowania decyzji dotyczących wolumenu sprzedaży w swoim regionie.
  • Tworzenie i utrzymanie prognoz krótko i długo terminowych na poziomie produktów, uwzględniając informacje biznesowe oparte na trendach rynkowych
  • Analizowanie bieżących trendów i danych, celem budowania optymalnej prognozy
  • Przygotowywanie przekrojowych analiz, oceny ryzyka w oparciu o dane historyczne
  • Współpraca z wewnętrznymi partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku w firmie o międzynarodowym zasięgu biznesowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Mile widziana znajomość drugiego języka obcego: francuskiego, niemieckiego, holenderskiego, włoskiego lub hiszpańskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Doświadczenie w zintegrowanym łańcuchu dostaw, w planowaniu i zarządzaniu portfelem o dużej złożoności produktów i kanałów dystrybucji.
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z systemami ERP

Benefity:

  • umowa o pracę
  • praca w systemie hybrydowym (biuro znajduje się w Łodzi)
  • elastyczny start między 7:00 a 9:00
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta sportowa
  • 13-te wynagrodzenie
  • premia roczna
  • strefa relaksu w biurze
  • wydarzenia integracyjne

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj teraz i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678